Pirkimo sąlygos

Pradžia Pirkimo sąlygos
 

  

Pirkimo sąlygos

Visi rūbeliai su nurodytais dydžiais, kurie yra mūsų svetainėje yra jau pasiūti.

Registruodamiesi Jūs pateikiate duomenis tik tam, kad Jums būtų galima parduoti ir pristatyti prekes. Be Jūsų leidimo duomenys jokiais būdais nebus perduodami ar parduodami kitoms šalims. Jūsų duomenys bus pateikiami tik prekes pristatančioms pašto ar kurjerių tarnyboms, tam, kad galėtume pristatyti prekes. 


Prekių pristatymas

 

Prekės pristatomos:


1. “Lietuvos paštu” į pašto skyrių. Prekių pristatymo Lietuvoje kaina 1,5-2 Eur. Siuntimas nemokamas perkant virš 70 Eur. Prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Viskas kas yra mūsų elektroninėje parduotuvėje jau yra pasiūta.  Prekės turėtų Jus pasiekti per 1-5 darbo dienas, priklausomai nuo "Lietuvos pašto" sąlygų.

 

2. Jeigu užsakymas labai skubus, rašykite ar skambinkite prieš atliktami užsakymą. Galime siūsti per autobusų siuntų skyrių UAB "Kautra". Kaina ir laikas priklauso į kurį miestą bus siunčiama. Daugiau info www.siuntosautobusais.


Atsiskaitymas už prekes


Banko pavedimu. Įprastu būdu perveskite pinigus į sąskaitą, kurią matysite patvirtinus užsakymą. Mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti užsakymo numerį.

 

Kaip pirkti

Norėdami pirkti prekes, pirmiausia prisiregistruokite. Tai užims tik kelias minutes. Prisiregistruoti reikia tik perkant prekes pirmą kartą. Vėliau perkant reikia tik prisijungti. Užsiregistravę galėsite pirkti ir peržiūrėti savo pirkimo istoriją. 
Kataloge išsirinkite norima preke ir spauskite mygtuką “į krepšelį”. Tada  spauskite "Perziureti" ir ekrane esančioje lentelėje įrašykite prekes norimą kiekį. Jei dar norite kazka issirinkti, tai tiesiog kataloge renkates toliau ir kai jau suformuosite pilna prekių krepšelį spauskite mygtuką “Testi uzsakyma”, užpildykite formą-lentelę, tada spauskite mygtuką "užsakyti prekes". Suformavę užsakymą gausite elektroninį laišką su patvirtinimu. Tada galesite atlikt apmokejima ir laukt siuntinuko.
Jeigu turite klausimų rašykite info@vaikopuota.lt arba skambinkite tel.: 863342180